I am text block. Click edit button to change this text. Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Ut elit tellus, luctus nec ullamcorper mattis, pulvinar dapibus leo.

NATURAL TECH
NATURAL TECH

ESSENTIAL HAIRCARE
ESSENTIAL HAIRCARE

ESSENTIAL HAIRCARE

MORE INSIDE
MORE INSIDE

MORE INSIDE

AUTHENTİC
AUTHENTİC

AUTHENTİC

ALCHEMİC SYSTEM
ALCHEMİC SYSTEM

ALCHEMİC SYSTEM

THE CIRCLE CHRONICLE
THE CIRCLE CHRONICLE

THE CIRCLE CHRONICLE

PASTA & LOVE
PASTA & LOVE

PASTA & LOVE

>Saçların nazikçe temizlenmesini sağlar. >Saçları besler, saça nem kazandırır. >Saça canlı ve parlak bir görünüm kazandırılmasını sağlar. >Kuru saç derisi, kuru, kırılgan ve hasarlı saçlar için uygundur. >Keratin bakımı ve işlemi sonrası için idealdir. >Tuz, paraben ve sülfat içermez. >Günlük kullanıma uygundur. Davines Nourishing Kuru, Yıpranmış ve Kırık Saçlar İçin Sülfatsız Şampuan İçerik >Çarkıfelek Meyvesi: Saçları güçlendirir, saçların daha sağlıklı uzamasına yardımcı olur. >Pirinç Kepeği Yağı: Saçları besler ve saça yumuşaklık kazandırır; saçların parlak görünmesine yardımcı olur. >Acai Üzümü Yağı: Saçların daha güçlü, yumuşak, parlak ve sağlıklı olmasını sağlar. >Asma Yaprağı: Saçların daha güçlü, daha sağlıklı olmasını sağlar. Davines Nourishing Kuru, Yıpranmış ve Kırık Saçlar İçin Sülfatsız Şampuan Kullanımı >Uygun miktardaki ürünü nemli saça ve saç derisine hafifçe masaj yaparak uygulayın. >Durulayın, gerekirse işlemi tekrarlayın.

Roucou yağı ile zenginleştirilmiş Ol, kusursuz saçlar için çok yönlü bir iksirdir. Her saç tipinde rahatlıkla kullanılabilen, tüm saç ve baş derisi ihtiyaçlarını karşılayan mucizevi bir yağdır. Sıradışı yumuşaklık ve parlaklık kazandırır. Etkili bir düğüm çözücüdür ve uçuşmayı engellemeyi garanti eder. Yoğun bir antioksidandır ve serbest radikallere karşı etkilidir. Saçı ağırlaştırıp, aşağı çekmeden korur. Kurutma süresini kısaltır. Kalıntı bırakmaz. Yeni nesil nefes aldıran silikon yağları karışımı sayesinde saça yapılacak işlemlerin performansını etkilemeden, saç yapısı üzerinde koruyucu bir film tabakası oluşturur.