Aslanlar saçlarını ne renk boyatmalı?

Yengeçler nasıl toplamalı?

İşte burcunuza göre saç rehberiniz…

Koç: Aktif, cesur ve bilinçlisiniz. Duygularınızı olduğu gibi belli ediyor, kısıtlamalara gelemiyorsunuz. Saç modelinizin ise sizi engellemesine tahammülünüz yok. Pratik, kısa saç kesimi tam size göre. Uzun saçlı Koç kadınları, saçlarını mutlaka geriye tarar ve at kuyruğu şeklinde bağlar. Düzgün görünümlü bir at kuyruğu için saçınız nemli iken pürüzsüzleştirici saç kremi uygulayınız.

Koç burcunun inatçı yapısı, sabahları saçlarınızı şekillendirmeyi kabusa dönüştürebilir. Saçlarınızı tel tokalar ile toplayabilir, renkli saçlar bantlarıyla şekillendirebilirsiniz. Koç kadınları duygularını belli etmeyi sever, canlı ve aktiftirler. Günlük hayatlarında heyecanlı ve pratik Koç kadınları, modern tarzda özellikle kısa saç modellerini iyi taşımaktadır.

Uzun saçlara sahip koç kadınları ise, saçlarını açık bırakmaktan hoşlanmaz. Genellikle atkuyruğu kullanırlar. Doğuştan lider ve dikkat çekmeyi seven bu burç sahipleri, kızıl saçları da çok iyi taşımaktadır.

Boğa: Inatçı, güvenilir ve sabırlı kişiliğiniz var. Güzelliğiniz, cazibeniz ve tüm kadınsı özelliklerinize karşı ayaklarını yere sıkı sıkı basan bir yapıya sahipsiniz. Bu nedenle, fazla abartılı saç modellerini kendinize asla yakıştıramazsınız. Doğal görünümlü saçlar daha çok hoşunuza gider.

Boğa burcu kararlı yapısıyla, saç konusunda da ne istediğini gayet iyi biliyor. Her zaman kullandığın şampuanın ve kullanmaktan keyif aldığın sabit saç modelleri var. Abartıdan ve değişimden fazla hoşlanmayan boğa kadınları, saçlarında her zaman doğal modeller tercih ediyor; kızılın açık tonları ve sarı saçları da güzel taşımaktadırlar.

İkizler: Çevrenizle son derece kolay ilişki kuruyorsunuz. Can sıkıntısı size çok yabancı. Aşırı düzene yatkın olmamanız, komplike saç modellerinden hoşlanmamanıza neden oluyor. Sürekli kontrol edilmesi gerekmeyen, doğal haline bırakılmış saçlar size daha uygun.

İkizler, monotonluktan fersah fersah uzak bir burç! Sizi bir ay platin sarısı, diğer ay saçlarınızda deniz mavisi esintilerle görebilmek mümkün, bu yüzden sabit bir saç modeli önermek çok zor İkizler kadınına.  Neşeli, hareketli, rahatı seven yapınızla rahat kullanılan, özel bakım gerektirmeyen saç modellerini tercih ediyorsunuz. Röfleli ve gölgeli saçlar sizler için uygun olacaktır. Saç modellerin de ruh haline göre sıklıkla değişiyor. İkizler kadınını bir gün açık ve kabarık, diğer gün düz fönlü saçlarla görebilmek mümkün.

Yengeç: Son derece duygusal ve idealist bir yapıya sahipsiniz. Ayrıca mesafeli bir insan olduğunuzdan herkesin size kolayca yaklaşmasına izin vermezsiniz. Bu yüzden, yerine göre gözlerinizdeki anlamı çevrenizden gizleyebilmeniz için uzun saçlarınız olmalı.

Romantik ve şefkatli yapısıyla alışkanlıklarına ve değerlerinize sıkı sıkı bağlı Yengeç Kadını, özgürlüğünden de ödün vermez. İki renkli ombre saç, size oldukça yakışacaktır. Düz veya dalgalı, abartıdan uzak saçlar da tam size göre.

Aslan: Herkesin sevgilisi olarak, yaşamı dolu dizgin yaşıyorsunuz. Dişi aslanın asaletine sahip olmanıza rağmen yine de kibar bir saç modeli size uygun değil. Burçların kraliçesi olarak herkesin size hayranlık duyması şart. Bu yüzden, gösterişli saçlardan ve çarpıcı, cesaret isteyen son moda değişik renklerden korkmayın.

Ormanlar kraliçesisiniz siz, tüm gözlerin üzerinizde olması sizin için çok önemli. Gösterişli, kabarık, dikkat çekici ve cesaret isteyen saç modelleri tam size göre. Kendine güvenen, tutkulu ve ateşli aslan kadınlarının rengi açık kumral ve fındık kabuğu rengidir. Yeniliklere açık yapınızla, değişiklikten korkmayın.

Başak: Dakik bir insansınız. Hatta size mükemmeliyetçi bile denilebilir. Dağınıklığın hiçbir türüne dayanamazsınız. Bu yüzden saçlarınızın özenle taranmış olması şart. Saçlarınıza düzenli bir görünüm vermek için saç spreyi ve briyantin kullanın.

Dakik ve mükemmeliyetçisiniz. Dağınıklık hiç size göre değil. Bu durum saçlarınıza da yansıyor, her zaman  bakımlı ve özenli olmanız şart. Saçlarınızı maskelerle şımartıyor, kırıklarını düzenli aldırmaya özen gösteriyorsun. Sorumluluk sahibi ve hassas bir mizaca sahip olan başak kadınının rengi platin tonlarıdır.

Terazi: Cazibeli ve esprili olmak sizin en temel özelliğiniz. Ayrıca uyum ve estetik konusunda da son derece duyarlısınız. Tıpkı aslan kadını gibi, sizde lüksten çok hoşlanıyorsunuz. Yeter ki fazla dikkat çekici olmasın. Bu nedenle size sade ve şık saç modellerini tavsiye ederiz.

Estetiğe, konfora ve lükse meraklı Terazi Kadınları, yine de gösterişi ve abartıyı sevmiyor. Saç modeli tercihiniz sade ve şıklıktan yana. Kumral saç tonları tam size göre. Kendi içinde tutarsızlıklar yaşayan, ancak dışarıdan bakıldığında oldukça dengeli görünen bir yapın var. Saçlar konusunda ise tutarsızlıklar yaşayabiliyorsun, uzun süredir uzatmaya çalıştığın saçlarını bir anda gözünü bile kırpmadan kestirebilirsin, ancak biz seni her halinle seviyoruz.

Akrep: Burçlar arasında akrep kadını kadar ne istediğini bilen ve hedefe kilitlenen bir burç daha yoktur. Dışarıdan bakıldığında sakin ve soğuk görünürsünüz. Buna bağlı olarak mükemmel şekillendirilmiş saçlar ve her zaman bakımlı olmak tipik özelliklerinizdir. Saç modellerinizin daha yumuşak ve feminen olmasını sağlayın. Bu tür saçlar size daha çok yakışacaktır.

Küt kesimli saçlar, Akrep Kadınlarının saklı güzelliklerini ortaya çıkarmaları nedeniyle çok yakışmaktadır bu burç sahiplerine. Sizler için en uygun saç rengi kuzguni siyahtır. Saçların ister düz, ister kıvırcık olsun, ama mutlaka bakımlı olmalı. Çünkü sen, çekici görünmeyi çok seviyorsun. Bunun için perma, röfle gibi işlemleri saçlarına zarar verdiğini bilsen de uygulatmaktan çekinmiyorsun.

Yay: Bağımsız karakteriniz sizin tipik özelliğiniz. Ani kararlar alabiliyor, maceradan hoşlanıyorsunuz. Jöle, sprey türü saç şekillenme ürünlerinden pek hoşlanmadığınız için yumuşakça dökülen saç modeli kullanmanızdan ve saçınıza pürüzsüzleştirici saç kremi gibi daha yumuşak formüllü ve doğal görünüm veren şekillendiricilerle şekil vermenizde fayda var.

Yay Kadınları için ani kararlar almak oldukça kolaydır. Yay burcu kadını sprey ya da jöle kullanmaktan hoşlanmadığı için, sert yerine yumuşak saç modellerini tercih ederler. Bu burcun  saç rengi koyu kumraldır.

Oğlak: Kıvrak espri anlayışınız ve ortama uyumunuz sayesinde en zor durumlardan bile yüzünüzün akıyla sıyrılabilirsiniz. her konuda olduğu gibi saç konusunda da sağlamcısınız. Bu yüzden saçınızın bozulmasını önleyen ve her telin yerli yerinde durmasını sağlayan sprey ve jöle gibi şekillendiriciler kullanın.

Kıvrak espri anlayışın ve uyumlu yapın sayesinde her yerde kendini sevdirmeyi başarıyorsun. Saç konusunda bile kendini sağlama almaya çalışıyorsun, saçın bozulmasını önleyen sprey ve jöle gibi şekillendiriciler tam sana göre. Oğlak kadını, aynı zamanda geleneklerine bağlı ve tutucudur. Görüntünde biraz değişiklik yapmaya ve arkadaşlarını şaşırtmaya ne dersin.

Kova: Etrafınızda olup biten her şeyle ilgili ve son derece ateşlisiniz. Sürekli yeni fikirler peşindesiniz. Bu durumda, karmaşık saç modellerine ayıracak zamanınız da yok. Ancak, o doğal ışıltınızı yitirmemeniz için saç bakımınıza da özen gösterin. Kişisel saç bakımınıza uygun ürünleri kullanmayı ihmal etmeyin.

Kova kadını dünyanın sırrını kendinde taşıyor gibi görünmektedir. Yaratıcı bu burç sahibi, her gün saçlarını kuaför edasıyla şekillendirebilir, renkli tokalarla süsleyebilir. Sıra dışı zevkleri ve inançları ile büyük mücadelelere rahatça girebilir. Yeni stiller denemekten zevk alan kova burcu, saç rengi ve saç kesimi konusunda da yeniliklere açıktır.

Balık: Romantik ve güçlü sezgilere sahip bir insansınız. Yaşamda duyarlı ve duygulu hareketlerle ilerliyorsunuz. Saçlarınız da sizin gibi duyarlı olduğundan boya ve perma gibi kimyasal uygulamalardan uzak durun. Bitkisel boyalar ve alkol oranı düşük şekillendiriciler kullanmaya özen gösterin.

Burçların en duygusalı tabii ki sizsiniz. Hassas karakteriniz saçlarınıza da yansıdığından, boya ve perma gibi kimyasal uygulamalar size göre değil, eğer boya yapmayı düşünüyorsanız önerimiz bitkisel boyalar kullanmanız. Saç renginiz toprak rengi ve tonları.

Saçlarınıza bakımınızı ihmal etmemeniz dileği ile, bakımlı saç her zaman sizi gösterir.

Dilerseniz Doğan Polat’da sizler için tarzınıza uygun olan trendi bulmak için salonumuza bekliyoruz.